Шановні клієнти, приймаючи до уваги всю серйозність і відповідальність підготовки автомобіля до зими, Honda підготувала для вас спеціальну пропозицію.

У період з 21 листопада по 31 грудня 2016 року при купівлі автомобіля Accord або CR-V в офіційному дилерському центрі Honda у Рівному ви отримуєте в подарунок комплект зимових шин.

Одним з головних пріоритетів компанії Honda є турбота про безпеку кожного водія і пасажира, а також турбота про безпеку всіх людей навколо. Встановлення зимової гуми є важливою умовою безпеки в період зимової експлуатації автомобіля. Зимові шини забезпечують надійне зчеплення коліс з дорогою, і безпосередньо впливають на курсову стійкість автомобіля. Коли Ваш автомобіль підготовлений до зими, ви повною мірою зможете відчути всі переваги та можливості, а також отримати задоволення від повсякденної їзди на вашому автомобілі Honda.

Дізнайтесь більше в автоцентрі Honda у м. Рівне, вул. Кобзарська, 85.

(0362) 46-06-06, (067) 360-79-46.

* Під подарунком мається на увазі доукомплектація автомобіля комплектом зимових шин або придбання комплекту за 1грн. Пропозиція діє в період з 21 листопада і до 31 грудня 2016 року або до закінчення акційного товару в залежності від того, яка з зазначених подій настане раніше.