Погіршення погодних умов та черги на шиномонтаж натякають, що зима вже близько. Тому саме час потурбуватись про заміну рідини скло-омивача на зимову та перевірити, чи не загубились в багажнику щітка зі шкребком для снігу та складана лопата J. Але крім цих очевидних речей у нас є ще кілька порад, які допоможуть забезпечити більш комфортне керування автомобілем в холодну пору року.

Насамперед перевірте як працює система клімат-контролю, обігрів сидіннь, зовнішніх дзеркал та заднього скла. Якщо щось не працює, не варто зволікати і чекати морозів, натомість краще якнайшвидше звернутись на сервіс для усунення проблеми.

Така нескладна операція дозволить уникнути їх неприємного «примерзання» при низьких температурах.

Зверніть увагу на стан щіток склоочисників та їх тримачів. Якщо щітка зношена, або має пошкодження, її слід замінити. Перевірте чи не має забруднення або слідів корозії на шарнірі тримача склоочисника. Шарнір має вільно рухатись для забезпечення щільного прилягання щітки склоочисника по всій траєкторії його переміщення.

Для проведення професійної підготовки автомобіля до зимового періоду, радимо звернутись на сервісну станцію найближчого дилера, де, крім згаданих операцій, Вам запропонують виконати перевірку системи охолодження та елементів підвіски, перевірку стану акумуляторної батареї, регулювання світла фар, заміну шин на зимові, а також інші важливі пункти з Сезонного обслуговування.

Завчасно подбайте про підготовку свого автомобіля до холодної пори року!