Трохи естетичного задоволення у вашу святкову стрічку 😍

Новий CBR1000RR-R Fireblade SP 🔥

Флагман шосейно-кільцевих мотоциклів від Honda 2020 дебютував на виставці Eicma цієї осені. Ми також відвідали наймасштабніше мото дійство Європи та побачили новий #Fireblade на власні очі.

За 28 років історії байки з приміткою “Вогняне лезо” на корпусі стали символами керованості та точно підібраного балансу “потужність-вага”. Недарма лейтмотивом перших поколінь Fireblade став вислів “Тотальний контроль”. Тест-пілоти авторитетних видань того часу сходилися на думці: “Так, існують більш потужні мотоцикли за Fireblade, проте жоден з них не “читає” дорогу настільки точно, як це робить байк від Honda”.

Чотирнадцяте покоління “Вогняного леза” – найпотужніший серійний байк в історії Honda. Рядний чотирициліндровий двигун розвиває 214 к.с. на позначці 14500 об/хв та максимальний крутний момент у 113Нм на 12500 об/хв.

Аби такі результати стали реальністю, інженери під керівництвом Юсузури Ішікава фактично скопіювали “архітектуру” двигуна чинного боліда класу MotoGP – Honda #RC213V. В результаті, двигун серійного CBR10000RR-R отримав ідентичні трековому боліду діаметр циліндра та хід поршня: 81мм та 48,5мм. Це зробило “серце” нового Fireblade найбільшим за діаметром циліндра серед сучасних спортбайків із рядним двигуном.

Флагман родини CBR доступний у двох версіях:
▪️ CBR1000RR-R Fireblade (стандарт)
▪️ CBR1000RR-R Fireblade SP (заряджена версія): напівактивна підвіска Öhlins Electronic Control (S-EC) та програмне забезпечення для її налаштування Öhlins Objective Based Tuning interface (OBTi); передня підвіска – Öhlins NPX 43мм та задній амортизатор – Öhlins TTX 36 Smart-EC