Компанія Honda Motor Co. анонсувала інформацію про модельний ряд представлений в рамках 45-го Токійського автосалону.

«Сьогодні у Honda достатньо потужності та потенціалу, для того щоб забезпечити своїх клієнтів великим асортиментом продукції: мотоцикли, автомобілі, силове обладнання і навіть приватні літаки. Наша команда надає підтримку більш ніж 28 мільйонам клієнтів по всьому світу. Показник добре виконаної роботи це довіра покупців, тому наше основне завдання – служіння людям, а також допомога в розширенні їх потенціалу. У найближчому майбутньому Honda планує модифікувати глобальні лінійки автомобілів і мотоциклів, а також продовжити надавати клієнтам по всьому світу широкий асортимент інноваційної та якісної продукції.
До того ж, протягом довгих років команда Honda розробляла різноманітні технології та продукцію, які наблизили б суспільство ще на крок до екологічно чистого існування. За цей час був проведений довгий шлях до більш чистих і економічних гібридів і електрокарів. Передові електричні технології нашої продукції здатні допомогти людям піклується про природу і мати економний транспорт. Ми працюємо над тим, щоб розширити лінійку гібридних двигунів, а також поліпшити існуючі, ми хочемо дати нашим клієнтам можливість піклуватись про навколишнє середовище та отримувати виключно позитивні відчуття від водіння », прокоментував президент Honda Motor Co, Такахіро Хачіго.

Серед концептів, представлених в Токіо варто відзначити:

Honda Sports EV Concept:


Час може змінюватись, але любов Хонди до спорту завжди буде його особистістю. Honda Sports EV побудована на платформі EV, оснащена високочутливим блоком живлення в компактному корпусі. Потужне, плавне прискорення поєднується з безтурботною тишею завдяки його електродвигуну, а низький центр тяжіння реалізує захоплюючу маневровість, занурюючи водія та автомобіль, як одне ціле, в абсолютно новий досвід.
Honda Urban EV Concept:

Ближче до людей, ближче до життя. Маленький автомобіль завтрашнього дня народжується з передових технологій. Прямуючи до масового виробництва моделей EV, якими мають бути технології та дизайн? На це, одна відповідь – Honda Urban EV Concept.
Honda Urban EV Concept – це компактний автомобіль, побудований на нещодавно розробленій платформі EV-only, що ідеально підходить для міського водіння. Приємно, що автомобіль, заснований на цьому концепті, буде доступний до продажу спочатку в Європі, а потім і в Японії вже в 2020 році.

Honda NeuV:

Автономний автомобіль з серцем прокладає шлях до майбутнього мобільності. Honda NeuV це неповторна модель EV-приміського транспорту, з технологією Honda Automated Network Assistant, що дозволяє увімкнути самостійне водіння. Він визначає рівень стресу водія грунтуючись на міміці і голосі, щоб підтримувати безпечне водіння, і, вивчаючи спосіб життя і переваги водія, дає рекомендації відповідно до ситуації, реалізуючи природний зв’язок між водієм і мобільністю.
Honda CR-V:


Honda CR-V автомобіль здатний «йти в будь-який час де завгодно, безтурботно і зручно». Тепер, найбільш продаваний у світі автомобіль розвивається. Концепт представлений першим в серії гібридним автомобілем на базі системи «SPORT HYBRID i-MMD» з двома двигунами, який буде доступний у версіях з переднім і повним приводами. Модифіковані авто з бензиновими двигунами будуть представлені з трьома рядами сидінь.

Clarity PHEV:


Від піонера R D в гібридних і електричних автомобілях варто відзначити Clarity PHEV. Це останнє рішення Honda, щоб допомогти людям усвідомити мету дійсно стійкого суспільства. Цей гібрид нового покоління пропонує не просто чудові екологічні характеристики, але також бездоганну їзду і вдосконалений дизайн. Clarity PHEV поєднує революційну двомоторну спортивну гібридну i-MMD систему Honda з високопродуктивною батареєю великої місткості.