В листопаді 2016 року ми повідомляли Вам про впровадження нових цін на деякі важливі запасні частини гальмівної системи та підвіски, зокрема: кульові опори, стійки та втулки стабілізатора, сайлентблоки, опори важелів підвіски, передні та задні гальмівні колодки та диски.

Багато власників Honda та Acura вже встигли зробити свій вибір на користь оригінальних запасних частин і отримали найкращу якість за помірну ціну.

Приємно повідомити про те, що наведений вище перелік деталей був розширений і оригінальна якість Honda стала ще доступнішою.

До Вашої уваги – Нові ціни на оригінальні запасні частини:

УВАГА:

Остерігайтеся підробок. Наявність етикетки Honda не є підтвердженням оригінальності запасної частини. Купуйте оригінальні запасні частини тільки в офіційній дилерській мережі Honda та Acura.

Використання неоригінальних запасних частин може бути небезпечним для Вас, Ваших пасажирів і інших учасників дорожнього руху.

Ціни зазначені станом на 05.04.2017 р. Дилер залишає за собою право змінити ціни.

Ціни вказані за одиницю товару, відповідно із комплектацією товару виробником.

Наведені зображення не є фактичним зображенням запасних частин. У випадку придбання тієї чи іншої запасної частини обов’язково проконсультуйтеся з Дилером.