Це не черговий #BlackFriday пост у вашій стрічці 🙂 Тут ми розповімо про дещо глобальніше, аніж триденне цінове божевілля.

Справа стосується двоокису вуглецю – CO2. Згодні, це прозвучало куди менш привабливо, ніж спокусливі знижки на товари цієї п’ятниці. Проте всяка акція врешті-врешті минає, а авто кожного з нас продовжує щодня виробляти сотні грамів CO2 – кілометр за кілометром.

У боротьбі зі зростанням температури на планеті, Європа встановила найжорсткіші рамки для автовиробників, ніж будь де в світі. Протягом 2020 та 2021 років загальний рівень викидів CO2 для нових авто має знизитися до 95 грам/кілометр. Ще більш амбітна мета поставлена на 2035 рік: 100% нових авто в Європі повинні бути “zero emission” – не виробляти ані грама двоокису вуглецю.

На власній конференції в Амстердамі наприкінці жовтня Honda заявила: “Кожна популярна модель стане електричною або гібридною вже до кінця 2022 року – це на 3 роки випереджає наш початковий план. Протягом наступних 36 місяців ми випустимо 6 нових моделей на гібридній або електричній тязі. Водночас, до 2025 року ми електрифікуємо 100% європейського модельного ряду. Саме так виглядає наша стратегія Honda Electric Vision”.

Ми зібрали для вас максимум інформації з конференції та створили простий графік – найближче майбутнє Honda в Європі:

🔋CR-V Hybrid – перша модель з фірмовою двомоторною технологією i-MMD. Гібридний SUV від Honda дебютував в Європі на початку цього року та вже утворив навколо себе аудиторію шанувальників: 60% проданих CR-V належать саме гібридній версії. В Україні ми презентуємо CR-V Hybrid вже за шість місяців – наприкінці весни наступного року.

🔋Jazz Hybrid: вперше за чотири покоління компактний міський хетчбек надійде в продаж без традиційного двигуна – лише з гібридною силовою установкою i-MMD. Новий Jazz стартуватиме в Європі наприкінці весни 2020 року. В Україну ми привеземо гібридного малюка восени наступного року.

⚡️ Honda e – перше на 100% електричне авто компанії: 200 км автономної їзди, 80% заряду батареї за 30 хв та двигун на 315Нм крутного моменту. За 7 місяців електрокар для мегаполісів зібрав на офіційних сайтах в країнах Європи понад 45 000 реєстрацій зацікавленості. 2020 року свої авто отримають усі клієнти з Німеччини, Британії, Франції та Норвегії. 2021 року Honda e надійде в продаж у решті країн Європи.

🔋2021 рік – в Європі дебютує стильний SUV із двомоторною технологією i-MMD Hybrid та наразі невідоме для нас ще одне HEV-авто.

⚡️ 2022 рік – ряди електрокару Honda e поповнить наступне на 100% електричне авто. Водночас, того ж року стартуватимуть продажі четвертої гібридної моделі.