При купівлі позашляховика Honda Pilot в офіційній дилерській мережі Honda в період з 1 листопада 2017 р. по 31 грудня 2017 р. клієнти отримають в подарунок * комплект зимових шин.

В офіційній дилерській мережі компанії Honda в Україні стартувала унікальна акція. Кожен покупець позашляховика Honda Pilot, який зробить покупку з 1 листопада 2017 р. по 31 грудня 2017 р., отримає в подарунок * комплект з 4 зимових шин.

* Під подарунком мається на увазі додаткова комплектація автомобіля 4-ма зимовими шинами, або покупка 4-ьох зимових шин за 1 грн. Подробиці Ви можете дізнатися, звернувшись до офіційних дилерів Honda в Україні.

Довідка про компанію:

Компанія «Прайд Мотор» з 1 липня 2015 року є офіційним дистриб’ютором автомобілів і мотоциклів Honda та автомобілів преміум-сегмента Acura в Україні. На сьогодні, дилерська мережа компанії «Прайд Мотор» налічує 24 автомобільних дилери Honda, 3 дилери преміум-бренду Acura, і 17 мотоциклетних дилерів. Команда «Прайд Мотор» щодня працює над тим, щоб підвищити якість сервісу та полегшити умови купівлі автомобілів для клієнтів, підтримуючи в Україні ті ж високі стандарти сервісу, які забезпечують лояльність клієнтів до Honda в усьому світі.