Минулими вихідними відбулась гонка, яка у світі автоспорту вважається однією з трьох найпрестижніших, наряду з Гран-прі Монако та 24 годинами Ле-мана. Вже в 13-те перемогу в цій гонці здобув болід з двигуном Honda. Але цього разу перемога в Інді-500 є особливою.

Гонка дистанцією 500 миль відбувається щорічно на трасі Індіанаполіс Мотор Спідвей, яка має форму овалу, тож учасникам за гонку доводиться проходити 200 кіл. В таких умовах важливу роль грають надійність автомобіля та майстерність пілота, адже для перемоги гонщику потрібна висока чіткість дій та абсолютна безпомилковість. Імена пілотів, які змогли зібрати все воєдино та здобути перемогу, викарбовуються на кубку Borg Warner та стають частиною історії.

У 2020 році тріумфатором Інді 500 став японець Такума Сато. З 2002 по 2008 японець тісно співпрацював з Honda у Формулі-1, за що і полюбився компанією. Своїми виступами Сато вніс великий вклад у розвиток заводської команди Honda. Після припинення участі у Формулі-1 Honda допомогла пілоту продовжити кар’єру в американські серії Indy car. За період виступів в цій серії японець зміг двічі підкорити Інді-500: у 2017 та 2020 роках.

Ця перемога є ще одним свідченням того, що Honda є однією із самих передових компаній у авто/мото індустрії. Технології, які проходять перевірку в жорстких умовах на треку, згодом використовуються у серійних автомобілях.

Технології, у яких ви можете бути впевненими.

Твоя Хонда – твоя впевненість.