На додаток до комплекту «Безпека», що складається з механічного пристрою проти викрадення на КПП Construct і відеореєстратора Gazer, вам надається додаткова фінансова вигода в розмірі 25000грн.

Додатковий Комплект «Безпека» має на увазі «Безпека Володіння» і «Безпека Експлуатації» автомобіля, які полягають в наступному:

Безпека Володіння – захист автомобіля від угону.
Замок КПП Construct є одним з найбільш надійних засобів механічного захисту автомобіля від угону, який відмінно доповнить наявну на автомобілі заводську сигналізацію.
Як показує практика, якщо злодій бачить / знає, що в автомобілі встановлений Construct, він навіть не буде намагатися викрадати автомобіль, так як зробити це «швидко» точно не вдасться, а робити це «довго» злодій- «професіонал» не буде.

Безпека Експлуатації – наявність відеодокази правомірності дій водія автомобіля, який потрапив в нестандартну ситуацію або ДТП.
Так, відеореєстратор може забезпечити наявність відеофайлу підтверджує, наприклад, що водій виїжджав з другорядної дороги на головну на дозволяючий сигнал світлофора. А правила порушив саме той водій, який їхав «по головній», але на червоне світло.
Відповідна відеозапис допоможе власнику відстояти свої права і матеріальні інтереси в неоднозначних ситуаціях.

Звертаємо Вашу увагу на те, що для участі в акції автомобіль необхідно придбати не пізніше 30 травня 2017 року.

Період дії – з 01 по 30 травня 2017 року або до особливого повідомлення про припинення або продовження дії даної спеціальної пропозиції.