Практично з самого початку життя Honda втілює власні амбіції в світі потужних двигунів та відчайдушних пілотів. 1959 року – лише через 11 років після створення компанії – перший байк #RC142 розпочав боротьбу за титул у світовому чемпіонаті WGP на острові Мен. Дебютний подіум на світовій арені підкорився для Honda вже за рік: пілот Кенджіро Танака посів третє місце в класі 250 куб. см. на етапі Чемпіонату світу в Західній Німеччині.

60 ювілейних років потому, байки Honda беруть участь одразу в чотирьох світових гоночних серіях:
Королівський клас MotoGP
“Інкубатор” майбутніх зірок MotoGP – клас #Moto3
Світовий чемпіонат із супербайку – #WSBK
Багатогодинні перегони на витривалість – #EWC

За підсумками цього року Honda зайняла подіуми в трьох серіях з чотирьох:
 Тотальне домінування в MotoGP
⠀⠀Конструкторський залік
⠀⠀Командний залік – Repsol Honda Racing
⠀⠀Індивідуальний залік – Марк Маркес
 Не менш приголомшлива гегемонія в Moto3
⠀⠀ Індивідуальний залік – Лоренцо Дала Порта
⠀⠀ Командний залік – Leopard Racing
⠀⠀ Конструкторський залік
 Конкурентна боротьба в EWC
⠀⠀Командний залік – F.C.C. TSR Honda France
⠀⠀Конструкторський залік

На головну мото виставку Європи – Eicma, котра відбулася на початку листопада, Honda привезла чемпіонські боліди.

▪️ #RC213V під номерами 93 та 35 – літровий чотирициліндровий монстр, котрий розвиває 280 кінських сил при сухій вазі в 157 кг.
Перший байк родини RC – #RC211V – розпочав кар’єру 2002 року, одразу після переходу королівського класу MotoGP на чотиритактні двигуни. Протягом наступних сімнадцяти сезонів мотоцикл змінив три покоління та завоював для Honda дванадцять конструкторських титулів. Пілоти на байках родини RC виборювали чемпіонство десять разів. У 2019 році RC213V пілотували Марк Маркес, Хорхе Лоренсо, Кел Крачлоу та Такаакі Накагамі.

▪️ #NSF250RW під номером 19 – мотоцикл із не менш вражаючим співвідношенням потужності до маси: 54 кінські сили на 84 кілограми.
Байк вже третій рік поспіль домінує в молодшому класі Moto3, а цього сезону завершував гонку на першій сходинці дванадцять етапів із сімнадцяти. В Moto3 на боліді Honda змагаються сім команд, одразу дві з яких цього року посіли першу й другу сходинку.