Але який він, гібрид від Honda? Давайте згадаємо, як працює гібридна технологія, що є серцем таких моделей як Jazz, CR-V та нової HR-V – система I-MMD.

Основними «гравцями» у роботі I-MMD є бензиновий двигун, акумуляторна батарея, тяговий електромотор та електромотор-генератор. ЇЇ особливістю є робота бензинового двигуна в якості генератора електроенергії для тягового електромотора. Тобто рушійною силою авто майже постійно є електродвигун.

Система працює у трьох режимах, що автоматично перемикаються: Електричний режим, Гібридний режим та Режим тяги від бензинового двигуна.

Електричний режим: Тяговий електромотор живиться від акумуляторної батареї. Бензиновий двигун не працює.

  • Використовується в момент рушання з місця та під час руху на низькій швидкості. Потенційний запас ходу – 2 км

Гібридний режим: Бензиновий двигун у тандемі із електромотором-генератором виконує роль генератора електроенергії для тягового електродвигуна та акумуляторної батареї.

  • Використовується на помірній швидкості та під час прискорення

Режим тяги від бензинового двигуна: Електромотор-генератор та тяговий електродвигун «замикаються». Такий ланцюжок приводить до передачі тяги бензинового двигуна прямо на колеса.

  • Призначений для тривалого руху на високій швидкості.

Під час руху технологія Intelligent Multi-Mode Drive гарантує високу чутливість, плавність та економічність. Але при цьому тяговий електродвигун завжди готовий для різкого прискорення.

Завдяки системі I-MMD авто від Honda є гібридом, від якого ви щодня будете отримувати насолоду.