Потрапивши в салон, ви одразу відчуваєте це: жорсткі елементи навкруги практично відсутні, натомість м’які матеріали оздоблення акомпанують один одному.

Дизайнерський рядок шкіряних сидінь знаходить своє продовження на передній soft-touch панелі. Вставки під дерево теплого кольору створюють домашній затишок, котрий так необхідний у буденному житті. Чорні глянцеві елементи на дверних підлокітниках та передній панелі доповнюють вишуканість інтер’єру. Холодні металеві вставки на повітряних дефлекторах, спицях керма, блоці клімат-контролю та дверних картах довершують образ.

Функціональність салону CR-V Turbo точно не поступається вишуканості. Перфороване сидіння водія регулюється електрично за восьма напрямками, в тому числі за висотою та поперековим підпором. Ба більше, сидіння запам’ятовує налаштування одразу двох членів сім’ї. Передні та задні сидіння оснащені триступеневим підігрівом, а підголівники першого ряду регулюються за кутом нахилу. Руки водія не замерзнуть зимового ранку – шкіряне кермо також оснащене підігрівом.

#hondacrv #hondacrv2019 #hondacrvturbo #crvturbo #newhondacrv