В останній вік-енд квітня відбувся четвертий етап чемпіонату Формули 1 в Баку. Honda привезла в Азербайджан нову специфікацію силової установки, що відрізняється від минулої вищою надійністю та більш агресивними режимами роботи двигуна у гонці. Пілот Red Bull Racing Max Verstappen закінчив гонку на 4 позиції. Pierre Gasly зробив фантастичний прорив з двадцятої позиції на шосту, проте зійшов з дистанції через поломку привідного вала.

Але у цілому усе йде за планом і життя знову звело на трасі впритул два великих імені Honda і Ferrari, про що власне і говорив у 1993 році президент Ferrari Luca di Montezemolo:
“Ferrari завжди поважала всіх своїх опонентів; але у випадку Honda, не тільки захоплення, але й почуття братерства було додано до цієї поваги. Однак, незважаючи на те, що розмір двох компаній дуже різний; Honda та Ferrari є дуже подібні.
Обидві компанії були засновані двома великими людьми, імена яких вони носять. Обидва вони будували свій успіх завдяки технологічним інноваціям, сприяючи поліпшенню продукції, і любові до автоспорту. Обидва вирішили випробувати себе у Формулі 1 найважчим шляхом, виготовляючи і шасі і
двигун для їхніх автомобілів Формули 1 на їхніх заводах.
Honda виграла багато змагань і змогла зробити це з більш ніж одним типом двигунів: я вважаю, що ніхто не може заперечити визнання технічної та агоністичної цінності такої діяльності.
Як президент Ferrari, я хочу висловити свою вдячність за внесок, який Honda дала автомобільному технічному прогресу; як спортсмен, я визнаю важливість такого впливового супротивника, і я сподіваюся, що зможу знайти його знову, у не надто далекому майбутньому, на трасі.”