Автомобілі Honda стали одними з найбільш продаваних на європейському ринку. Після оновлення лінійки бренд ще більше зміцнив свої позиції на ринку Старого Світу.

Загальний обсяг продажів Honda на території країн Європейського Союзу і держав, що входять в Європейську асоціацію вільної торгівлі, склав 49 836 одиниць. Даний показник на 28,1% випереджає результати першого кварталу 2015 року.

Позитивну динаміку забезпечили моделі HR-V і Jazz. За даними реєстрацій транспортних засобів, 9 631 автомобіль знайшов своїх власників, Jazz продемонстрував 9,3%-ий ріст, у порівнянні з аналогічним періодом 2015 року.

Варто зазначити, що значне збільшення продажів марки відбулося на ринку Італії: був досягнутий вражаючий результат – 108,8%.

«Це дуже добрий початок року і він наочно показує наскільки наш модельний ряд відповідає потребам клієнтів. Високий попит на наші моделі дозволяє з упевненістю дивитися в майбутнє і досягати поставлених цілей», – прокоментував генеральний директор автомобільного підрозділу Honda Motor Europe, Жан-Марк Штренген.