Останній етап сезону 2019 відбувся в Абу-Дабі на трасі Yas Marina Circuit. Цей етап мав визначити фінальне положення команд та пілотів в турнірній таблиці. За результатами напруженої гонки, пілоти в особистих протистояннях все-таки з’ясували, хто з них сильніший, а спортсмен Red Bull Racing Макс Ферстаппен зміг досягти своєї мети – зберегти третє місце у рейтингу пілотів перемогою в цьому етапі.

Яс-Марина була сконструйована німецьким архітектором Германом Тільке в 2009 році. Трек має розкішний зовнішній вигляд, футуристичний дизайн та багату інфраструктуру: парк розваг Ferrari, бухта для яхт, готелі та торговий центр «Яс-Молл» – все розташовано безпосередньо біля траси. Особливий вигляд трек набуває вночі під час гонки, коли його освітлюють тисячі світлових прожекторів. На трасі, довжиною 5.5 км, є дві довгі прямі, на яких пілоти зазвичай ведуть активну боротьбу за допомогою системи DRS.

Клієнтам Honda було за що змагатися на цьому етапі: Макс Ферстаппен вів боротьбу з Шарлем Леклером за третє місце в особистому заліку, Алекс Албон та П’єр Гаслі в свою чергу боролись з пілотом McLaren Карлосом Сайнсом за шосту сходинку. Також команда Scuderia Toro Rosso прагнула поборотись з Renault, розрив до якого становив 8 очок.

Результати гонки для пілотів #RedBullRacing:

2 #MaxVerstappen: Програвши старт Шарлю, Макс зміг продовжити гонку, показуючи достатній темп для тактичної переваги над Ferrari. Отже, голландець закінчує сезон подіумом та здобуває 3 місце у особистому заліку.

5⬇️#AlexAlbon: 8 здобутих очок у гонці не допомогли тайцю здобути перевагу над Карлосом Сайнсом у боротьбі за 6 місце в особистому заліку.

Результати гонки для пілотів #ScuderiaToroRosso:

11⬇️18 #PierreGasly: На старті гонки, через контакт з іншим болідом, П’єр був вимушений провести ранній піт-стоп та замінити пошкоджене переднє антикрило на своєму боліді. Через це француз втратив багато часу та майже всю гонку провів на двадцятій позиції. Проте на останніх колах дистанції він все ж таки зміг вибороти вісімнадцяту позицію. На жаль, П’єр не зміг здобути очок у цій гонці та поступився пілоту McLaren в особистому заліку з різницею в 1 заліковий бал.

13⬆️#DaniilKvyat: Росіянин нарешті зміг перервати серію з невдалих етапів, провів сильну гонку та здобув дев’яте місце. Проте, це не допомогло Toro Rosso обійти Renault у Кубку Конструкторів.

На цьому сезон Формули-1 2019 прощається з нами. Проте Honda Ukraine продовжуватиме публікувати новини про Honda в Формулі 1 у міжсезоння.