Honda представила ряд своїх останніх і найбільш цікавих продуктів на Женевському міжнародному автосалоні в 2019 році.

Презентація на стенді Хонда почалася зі світового дебюту електромобіля Honda e Prototype. Презентований Honda e Prototype – новий компактний електромобіль, розроблений для задоволення потреб сучасного способу життя.

Honda e Prototype поєднує в собі унікальний дизайн, розширені функціональні можливості і захоплюючу динаміку водіння, він ідеально підходить для міського середовища. Розроблений з акцентом на простоту в дизайні і зручності використання, на основі концепції Urban EV 2017 року,

Honda e Prototype буде легко інтегруватися в сучасний, міський спосіб життя завдяки розширеній функціональності і простий у використанні технології підключення до мережі. Чисті зовнішні лінії полегшуються системою дзеркальних камер і прихованими дверними ручками. Гладкі контури кузова ведуть від капота до панорамному вітрового скла, а безступінчаті передні стійки виконані врівень зі склом. На приладовій панелі розміщений дисплей наступного покоління з двома екранами, з вбудованою інформаційно-розважальною системою.

Перший компактний автомобіль Honda на спеціальній платформі EV пропонує поєднання ефективності, продуктивності і зручності використання. Honda e Prototype має запас ходу більше 200 км і функцію «швидкої зарядки» з 80% -ним зарядом акумулятора за 30 хвилин, що робить його ідеальним для щоденних поїздок на роботу. На дорозі динаміка водіння спрямована на те, щоб поєднати комфорт і емоції, завдяки потужному електричному двигуну, що приводиться в рух задніми колесами. Офіційне  передзамовлення на електромобілі Honda e Prototype відкриють на окремих ринках Європи на початку літа 2019 року.

На початку 2019 року Honda успішно випустила абсолютно новий CR-V Hybrid, в якому використовується двомоторна технологія повного гібриду i-MMD. Honda очікує, що повністю гібридна технологія зіграє ключову роль в досягненні її цілей 100% електрифікації до 2025 року.

До того ж, Honda оголосила про плани розвивати бізнес з управління енергією в Європі. Представники компанії поділилися першими подробицями своїх розробок і рішень для управління енергоспоживанням в Європі. Це оголошення засноване на концепції двобічної зарядки Power Manager, вперше показаної на автосалоні у Франкфурті в 2017 році.

Інші основні моменти на стенді Honda включають варіант HR-V Sport з вперше застосованим на моделі турбо-двигуном. Крім цього, компанією був представлений широкий асортимент мотоциклів Honda, а також спеціальна зона для автоспорту, в якій розмістилися два гоночних автомобіля FIA Formula One з двигуном Honda.