На весняному автосалоні в Женеві Honda представила загалу серійний прототип першого на 100% електричного авто – Honda e. Водночас виробник познайомив публіку з новою стратегією розвитку бренду в Європі – Honda Electric Vision. Тоді Honda публічно поставила собі за мету повністю перевести європейський модельний ряд на електротягу до 2025 року. Відправною точкою та ключовою моделлю стратегії стала саме Honda e. Варто зазначити, що на жовтневій прес-конференції в Амстердамі старший віцепрезидент європейського підрозділу Honda Том Гарднер анонсував прискорення стратегії: “Кожна основна модель в Європі стане електричною або гібридною вже до кінця 2022 року – на три роки раніше, аніж планували спочатку”.

Міський електрокар лише за два місяці після женевської прем’єри зібрав на офіційному сайті 25 000 “реєстрацій зацікавленості” від європейців. Вже наприкінці весни Honda запустила передзамовлення: жителі Британії, Німеччини, Франції та Норвегії змогли завчасно резервувати Honda e на виробництві. Таким чином, клієнти у формі електронної черги зберігали право отримати свій електрокар одними з перших навесні 2020 року. Анонс перших технічних характеристик Honda e в середині літа ще більше стимулював публіку – кількість реєстрацій зросла до 36 000.

У вересні фінальна production-версія Honda e дебютувала на Франкфуртському автосалоні. Європа познайомилася з одним із найбільш технологічних продуктів Honda – компактним, драйвовим та динамічним електромобілем для сучасного мегаполісу. В авто встановлений батарейний набір потужністю 35,5 кВт, який самостійно рухає Honda e протягом 200 км. У міських реаліях цього вистачає, аби протягом двох днів діставатися буденним маршрутом “дім – офіс – супермаркет з продуктами – дім”. Виробник також не лишає споживачів наодинці з труднощами зарядки електромобіля: “домашній” Honda Power Charger відновлює заряд акумулятора на 80% вже за 30 хв при під’єднання до трифазної мережі.