Що це? Поза усяким сумнівом, це результат поєднання величезного потенціалу та досвіду двох великих команд RedBull, Honda та філософії Honda, яка дозволяє творити чудеса із людськими можливостями. Схоже, два роки тому у McLaren, цього не розуміли. Напевно забули, чи погано знали свою історію. А про це говорив Рон Денніс керівник McLarenInternationalLimited ще у 1993 році:

Напрочуд успішне партнерство, яким McLaren International насолоджувалась з Honda з 1988 по 1992, являло собою такі стосунки, якими захоплювалися та яким, можливо навіть і заздрили інші, конкуруючі з Mclaren Honda, команди гоночних болідів у Світовому чемпіонаті Формули Один.

За час нашої співпраці, Honda та McLaren перемогли у сорока чотирьох гонках Гран-прі і чотири роки поспіль виборювали чемпіонські титули Конструкторів та Пілотів. Ця статистика дуже вражаюча і багато в чому унікальна в історії автоспорту. Вони також стали свідками безмірної поваги та довіри та чудових робочих відносин між Honda та McLaren в умовах запеклої конкуренції у Формулі Один.

Незважаючи на те, що ми розлучилися, спогади про великі перемоги Алана Проста, Герхарда Бергера і Айртона
Сенна які пілотували боліди McLaren із серцем Honda, залишили у нас враження на все життя. Особливо
слід відзначити відданість та технічну досконалість, які постійно демонстрували інженери Honda та механіки.
Були, звичайно, підйоми і падіння. Тиск, якого обидві компанії зазнали у прагненні до досконалості,
привів нас до самих меж наших внутрішніх можливостей; але увесь час взаємна повага, почуття честі та
прагнення до повної відданості підвищували командний дух Honda та McLaren.