2016-04-25 Honda завойовує автомобільний ринок Європи

Автомобілі Honda стали одними з найбільш продаваних на європейському ринку. Після оновлення лінійки бренд ще більше зміцнив свої позиції на ринку Старого Світу.

Honda завойовує автомобільний ринок Європи

Загальний обсяг продажів Honda на території країн Європейського Союзу і держав, що входять в Європейську асоціацію вільної торгівлі, склав 49 836 одиниць. Даний показник на 28,1% випереджає результати першого кварталу 2015 року.

Позитивну динаміку забезпечили моделі HR-V і Jazz. За даними реєстрацій транспортних засобів, 9 631 автомобіль знайшов своїх власників, Jazz продемонстрував 9,3%-ий ріст, у порівнянні з аналогічним періодом 2015 року.

Варто зазначити, що значне збільшення продажів марки відбулося на ринку Італії: був досягнутий вражаючий результат - 108,8%.

«Це дуже добрий початок року і він наочно показує наскільки наш модельний ряд відповідає потребам клієнтів. Високий попит на наші моделі дозволяє з упевненістю дивитися в майбутнє і досягати поставлених цілей», - прокоментував генеральний директор автомобільного підрозділу Honda Motor Europe, Жан-Марк Штренген.  $gk2s75["all_news"]